STRONG ENERJİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., Madeni yağ sektöründe ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv ve endüstri sektörüne madeni yağ üretimini sürdürmektedir.

STRONG ENERJİ, kendi markaları olan ROUTE LUBRICANTS ve RUSH LUBRICANTS dışında private label üretim yapmakta ve bu alanda uluslararası birçok firmaya hizmet vermektedir.

STRONG ENERJİ, ADANA HACI SABANCI OSB’ de 20.000 m2 lik arazi üzerinde kurulu 9.000 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde, çağdaş yönetim anlayışı, nitelikli kadrosu ve uzman teknik personeli ile madeni yağ endüstrisine,tam teşekküllü modern laboratuar imkanlarıyla hizmet vermektedir.

STRONG ENERJİ, dünya genelinde 50 ülkeye ihracat yaparak ve ihracat yapılan ülke sayısını da günden güne arttırarak uluslararası arenada kendine haklı bir yer edinme çabası göstermektedir. Yurtiçi pazarda da bayilik ağı ve direkt satış noktalarıyla faaliyet göstermeyi planlamaktadır.

STRONG ENERJİ, öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün güvenirliliğine önem vermektedir.

STRONG ENERJİ, sahip olduğu ISO 9001: 2015, OHSAS 18001:2007, ISO/TS 16949:2009 ve ISO 14001:2015 kalite ve çevre yönetim sistemleri ile birlikte, bünyesinde bulunan kalite kontrol laboratuarında üretilen ürünlerin kalite kontrollerini hassasiyetle yapmaktadır.

STRONG ENERJİ’nin öncelikli hedefleri arasında; yenilikleri takip etmek, bilgileri güncellemek, hizmet kalitesini arttırmak,güvenilirlik,dürüstlük ve tarafsızlık politikaları bulunmaktadır.

Vizyon


Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak, Route Markasını sektöründe en üst düzeye taşımak.

Misyon


Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek

Genel Merkez
Acıdere OSB Mah. Oğuz Kağan Köksal Cad. No:14
Sarıçam / Adana
info@strongenerji.com

Site Haritası

Markalar

Tüm Hakları Saklıdır. |