Image

Strong Enerji, Route Madeni Yağları ve oto bakım ürünleri ile Türkiye ve Tüm Dünyada 50 üzerinde ürün/ambalaj seçeneği ile hizmet vermektedir.

Acıdere OSB Mah. Oğuz Kağan Köksal Cad. No:14 Sarıçam / Adana
+90 322 503 7287

info@strongenerji.com

© 2020 Strong Enerji | All rights reserved

Hakkımızda

STRONG ENERJİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., Madeni yağ sektöründe ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv ve endüstri sektörüne madeni yağ üretimini sürdürmektedir.

STRONG ENERJİ, kendi markaları olan ROUTE LUBRICANTS ve ROUTE LUBRICANTS dışında private label üretim yapmakta ve bu alanda uluslararası birçok firmaya hizmet vermektedir.

STRONG ENERJİ, ADANA HACI SABANCI OSB’ de 20.000 m2 lik arazi üzerinde kurulu 9.000 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde, çağdaş yönetim anlayışı, nitelikli kadrosu ve uzman teknik personeli ile madeni yağ endüstrisine,tam teşekküllü modern laboratuar imkanlarıyla hizmet vermektedir.

STRONG ENERJİ, dünya genelinde 50 ülkeye ihracat yaparak ve ihracat yapılan ülke sayısını da günden güne arttırarak uluslararası arenada kendine haklı bir yer edinme çabası göstermektedir. Yurtiçi pazarda da bayilik ağı ve direkt satış noktalarıyla faaliyet göstermeyi planlamaktadır.

STRONG ENERJİ, öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün güvenirliliğine önem vermektedir.

STRONG ENERJİ, sahip olduğu ISO 9001: 2015, OHSAS 18001:2007, ISO/TS 16949:2009 ve ISO 14001:2015 kalite ve çevre yönetim sistemleri ile birlikte, bünyesinde bulunan kalite kontrol laboratuarında üretilen ürünlerin kalite kontrollerini hassasiyetle yapmaktadır.

STRONG ENERJİ’nin öncelikli hedefleri arasında; yenilikleri takip etmek, bilgileri güncellemek, hizmet kalitesini arttırmak,güvenilirlik,dürüstlük ve tarafsızlık politikaları bulunmaktadır.